SMART ForFour

1.0/автомат/бензин

30 28 25 22 18 SMART ForFour
Кількість дверей4 Кількість місць4 Тип коробки передач автомат Місткість багажника1,5 Вид паливабензин Комфорткондиціонер
діб1-23-78-1314-2930+
ціни30€28€25€22€18€

Детальніше

Обрати

SMART ForTwo

1.0/автомат/бензин

28 26 23 20 18 SMART ForTwo
Кількість дверей2 Кількість місць2 Тип коробки передач автомат Місткість багажника1 Вид паливабензин Комфорткондиціонер
діб1-23-78-1314-2930+
ціни28€26€23€20€18€

Детальніше

Обрати

Оренда авто Хмельницький

Така актуальна послуга, як прокат авто Хмельницький від нашої компанії EGCars, дозволяє вам бути мобільними, вирішувати багато ділових або персональних питань в стилі терміни. Маючи в розпорядженні сучасний автомобіль, ви легко можете економити свій час, з підвищеним комфортом подорожувати, зустрічати гостей, членів вашої сім’ї, бізнес-партнерів в аеропорту, на вокзалі чи в іншому місці.

Запропонована оренда авто Хмельницький дозволяє винаймати на потрібний період саме такий транспортний засіб, який відповідає всім вашим побажанням. Завдяки наявності великого автопарку, ми надаємо в прокат популярні моделі сучасних автівок, що знаходяться в відмінному технічному стані, мають презентабельний зовнішній вигляд, чистий і доглянутий комфортабельний салон.

Прокат авто для будь-якої мети від 1 доби

Щоб кожен клієнт міг підібрати ТЗ на свій смак, ми пропонуємо в прокат авто Хмельницький наступні категорії машин:

 •       ECONOMY;
 •       COMFORT;
 •       CROSSOVER;
 •       UNIVERSAL;
 •       COMPACT;
 •       SMART.

Серед асортименту присутні такі популярні моделі, як TOYOTA AYGO, NISSAN MICRA, SEAT IBIZA, SKODA FABIA, OPEL CORSA, CITROEN C3, HYUNDAI ACCENT, VOLKSWAGEN POLO, SMART FORTWO та SMART FORFOUR і не тільки. Всі автомобілі мають:

 •       перевірений на СТО технічний стан;
 •       автоматичну коробку передач;
 •       гуму, що відповідає сезону;
 •       кондиціонер або систему клімат контролю;
 •       актуальну страховку;
 •       всі необхідні документи.

Тому, якщо вам потрібна оренда авто Хмельницький, то без зайвих вагань оформлюйте машину в тимчасове використання, звернувшись до нашої компанії EGCars. Прокат можна забронювати від 1 доби та на необхідний період.

Основні умови прокату авто

Оформити транспортний засіб в оренду досить легко. Вам потрібно бути не менше 21 року та ви повинні мати:

 •       документ, що засвідчує вашу особу чи особу іншої людини, яка буде керувати автівкою;
 •       посвідчення водія, що підтверджує право на керування автомобілем і наявність досвіду водіння не менше, як 2 роки;
 •       достатньо коштів, щоб сплатити суму оренди та депозиту (застави).

Зверніть увагу, що прокат авто Хмельницький від нашої компанії – це комплексний сервіс. Тому ви можете домовитися про оренду машини разом з послугами професійного водія, доставку ТЗ до іншого міста, в неробочий день або час. Але додаткові послуги будуть сплачуватися поверх стандартних тарифів, що попередньо узгоджується з менеджером.

Як оформити оренду автомобіля в Хмельницькому?

Щоб не віднімати у вас багато часу, оренда автомобіля оформлюється досить швидко. Спочатку ви обираєте машину, яка вам подобається, уточнюєте, чи ця автівка зараз вільна та бронюєте транспортний засіб на потрібний вам період. Ми захищаємо наших клієнтів від можливих негараздів, тому прокат авто Хмельницький оформлюється повністю офіційно, з підписанням договору оренди, акту прийому/передачі ТЗ.

Якщо оренда автомобіля вам потрібна вже зараз, просто зв’яжіться з нами і отримайте професійне обслуговування без зайвих затримок. Ви завжди можете замовити прокат авто без водія в Хмельницькому, оренду презентабельного автомобілю з досвідченим драйвером, доставку автівки потрібної моделі і комплектації за вказаною адресою.