Політика конфіденційності

Ми раді представити Вам Політику конфіденційності Компанії EconomicalGreenCars.
Ми розробили цю Політику конфіденційності, щоб Ви могли дізнатися:

 • що таке особисті дані;
 • які з Ваших особистих даних ми збираємо;
 • як і чому ми їх використовуємо;
 • кому ми доставляємо Ваші особисті дані;
 • як ми захищаємо конфіденційність Ваших особистих даних;
 • як з нами зв`язатися, якщо у Вас є запитання щодо обробки Ваших особистих даних.

Ми серйозно ставимося до питання захисту особистих даних наших клієнтів, осіб, які можуть стати нашими клієнтами, та інших осіб, які подали запит чи заявили претензію компанії ECONOMICALGREENCARS, тому ми прагнемо захистити конфіденційність Ваших особистих даних. ECONOMICALGREENCARS зобов`язується вживати всіх необхідних заходів для запобігання неналежному використанню Ваших особистих даних, які нам стали відомі.

Ми будемо обробляти Ваші особисті дані у суворій відповідності до вимог, встановлених чинним законодавством, і тільки за наявності законних підстав для цього. Ми розробили цю Політику конфіденційності відповідно до Загального регламенту про захист даних (ЄС) 2016/679 та Закону України "Про захист персональних даних" від 01.06.2010 р. № 2297-VI.
Просимо Вас приділити увагу цій Політиці конфіденційності, оскільки Вам важливо знати, як ми збираємо та використовуємо Вашу особисту інформацію. Під "особистою інформацією" ми розуміємо всю інформацію, яка стосується живої особи, або ідентифікує або може використовуватися для ідентифікації цієї особи.
ECONOMICALGREENCARS може періодично змінювати частини цієї Політики конфіденційність, тому обов`язково слідкуйте за оновленнями. Якщо ми внесемо зміни, які суттєво впливають на Ваші права або, в тій мірі, в якій нам це дозволено.

ВСТУП

ECONOMICALGREENCARS хоче, щоб Ви відчували себе зручно, надаючи нам доступ до Вашої особистої інформації. Використовуйте цю Політику конфіденційності, щоб з`ясувати, що відбувається з Вашою особистою інформацією, коли Ви взаємодієте з ECONOMICALGREENCARS та які можливі варіанти у Вас є.
Ця Політика конфіденційності охоплює особисту інформацію, яку ECONOMICALGREENCARS збирає, використовує та оприлюднює, використовуючи наші продукти та послуги в режимі онлайн або офлайн.
ECONOMICALGREENCARS потрібно збирати особисту інформацію від Вас для надання прокату автомобіля або надання інших послуг. Ми збираємо особисту інформацію, коли Ви її передаєте нам, наприклад, по телефону, факсом, звичайною поштою, електронною поштою, в офісі, після заповнення заявки чи форми реєстрації, або за допомогою нашого веб-сайту.

Будь ласка, майте на увазі, що за певних обставин, якщо Ви не надасте особисту інформацію, яка нами вимагається, ми не зможемо надавати товари чи послуги згідно з нашою угодою з Вами або не матимемо змоги виконувати свої юридичні зобов`язання. Наприклад, в разі прокату у нас автомобіля ми будемо вимагати таку інформацію, як Ваше ім`я, адреса, інформація про оплату та водійські права. Якщо Ви не надасте нам цю інформацію, ми не зможемо надати Вам в прокат транспортний засіб. Ви будете проінформовані, якщо виникне така ситуація і якими будуть наслідки ненадання особистої інформації.
Іноді ми об`єднуємо особисту інформацію, яку ми отримуємо від вас, з іншою інформацією, яку ми отримали з інших джерел, щоб ми могли надати Вам більш індивідуалізоване та безпроблемне обслуговування. Ця інформація може містити Ваше ім`я, контактну інформацію, маршрут подорожі, запит на бронювання та іншу інформацію, що стосується Вашого бронювання. До таких третіх сторін відносяться:

 • Туристичні агенти або послуги бронювання третьою стороною, яку Ви використовували, щоб зробити бронювання;
 • Ваш роботодавець або асоціація;
 • Поліція та інші правоохоронні органи, якщо Ви потрапили в аварію під час Вашого прокату, або зазнаєте будь-яких втрат, пошкоджень або крадіжки транспортного засобу, або якщо Ви понесли будь-які витрати на перевищення швидкості, паркування, збори та інші штрафи, пов`язані з дорожнім рухом, або вчинили будь-які правопорушення, пов`язані з дорожнім рухом під час Вашого прокату.

Цілі, для яких ми використовуємо цю інформацію: (1) необхідність використовувати цю особисту інформацію, щоб виконати наш договір, щоб надавати Вам товари чи послуги (наприклад, використовувати інформацію для прокату автомобіля); (2) обробка необхідна для цілей наших законних інтересів, за умови, що ми узгодили їх з Вашими правами та інтересами; та (3) необхідність дотримуватись юридичних зобов`язань (наприклад, відповідаючи на запити державних або правоохоронних органів).

Такими законними інтересами є: (a) забезпечення ефективного адміністрування та управління Вашими стосунками з нами, включаючи прокат автомобіля у нас; (b) розуміння того, як наші клієнти користуються нашими послугами та користуються нашим автопарком; (c) проведення дослідження та аналіз того, які послуги або продукти потрібні нашим клієнтам і того, як вони хотіли б, щоб ми покращили наші послуги та продукти; (d) зрозуміння того, як наші клієнти користуються нашими веб-сайтами та програмами, а також виявлення будь-яких проблем, пов`язаних з використанням веб-сайтів і програм, і того, як ми можемо краще використати досвід роботи з клієнтами; (e) ознайомлення наших клієнтів з різними продуктами та послугами, які ми можемо запропонувати; (f) розуміння і відповідь на відгуки клієнтів; (g) краще пристосування та персоналізація рекламних акцій та заохочень, які ми пропонуємо нашим клієнтам; (h) запобігання, виявлення та розслідування несанкціонованого використання наших транспортних засобів та систем та забезпечення належного дотримання вимог законодавства та наших правил); та (i) улагодження будь-яких суперечок та аварій та отримання юридичних та інших професійних порад.
Ми збираємо технічну інформацію про Ваші пристрої, коли Ви використовуєте наш веб-сайт, в тих випадках, коли це дозволено.

ПРОКАТ АВТОМОБІЛЯ

Коли Ви робите бронювання, ми збираємо інформацію, щоб надати Вам наші чудові послуги (наприклад, прокат транспортного засобу) і для здійснення наших законних ділових інтересів (наприклад, дослідження та розробка нових продуктів та послуг, перевірки випадків шахрайства та безпеки та дотримання наших законних прав).
Інформація, яку ми збираємо, включає:

 • ім`я;
 • електронну адресу (якщо Ви бронюєте онлайн або бажаєте отримувати електронні квитанції);
 • Ваш профіль у мережі Facebook;
 • домашню адресу (для виставлення рахунків);
 • відомості про роботодавця та адресу компанії;
 • телефонні номери, за якими ми можемо зв`язатися з вами;
 • дату народження;
 • стать;
 • відомості про платіж;
 • податковий номер (за спеціальною вимогою);
 • інформацію з водійських прав та / або іншого посвідчення особи;
 • інформацію з іншої форми документації, що посвідчує особу, таку як паспорт або державне посвідчення особи, якщо Ваші водійські права не містять фотографії або на фотографії не можна впізнати вас, та / або підтвердження адреси, наприклад, комісія за комунальні послуги (для цілей безпеки та боротьби з шахрайством). Інформація, яку ми збираємо та зберігаємо, включатиме лише Ваше посвідчення особи з фотографією, у випадку, якщо Вас про це поінформовано;
 • особливі побажання і переваги, в тому числі:
 • адреса, за якою ми будемо залишати або забирати транспортний засіб та будь-які додаткові послуги, які Ви замовили;
 • інша інформація, яка може знадобитися для прокату автомобіля та / або надання Вам послуг.

Деякі автомобілі оснащені системою глобального позиціонування (GPS) або пристроєм відстеження аналогічного типу, які також можуть збирати інформацію про транспортний засіб.

Якщо Ви потрапили в аварію або зазнали будь-яких втрат, крадіжки або пошкодження транспортного засобу під час Вашого прокату або в разі виникнення будь-яких механічних пошкоджень, ми збираємо інформацію про такий випадок, включаючи ваш звіт про випадок, а також будь-який звіт поліції або іншої третьої сторони, включаючи дані про залучених осіб, а також характер будь-яких особистих травм та / або пошкоджень транспортного засобу та додаткових витрат. Ми будемо використовувати цю інформацію для виконання нашого контракту з Вами; для задоволення наших законних ділових інтересів (наприклад, у відшкодуванні витрат на будь-яку втрату чи шкоду, заподіяну автомобілю); для виконання будь-яких наших юридичних зобов`язань (наприклад, будь-яке обов`язкове повідомлення про випадок відповідним органам); і обґрунтування, здійснення або оспорювання позовів до суду, що виникають внаслідок такого випадку.

Під час Вашого прокату ми збираємо дані про те, де і коли Ви отримали транспортний засіб, де і коли Ви повернули автомобіль, страхові переваги, споживання пального, пробіг, історію аварій та іншу інформацію, пов`язану з транспортним засобом та його використанням. Ця інформація необхідна для того, щоб надати Вам послуги, які Ви вимагали або для наших законних ділових інтересів (наприклад, для контролю за використанням нашого автопарку).

Окрім цілей, перерахованих вище, ми використовуємо цю інформацію, щоб краще зрозуміти наших клієнтів та надати Вам відповідні пропозиції.
Ми будемо також збирати інформацію про будь-які штрафи за перевищення швидкості, порушення правил паркування, збори та інші штрафи, пов`язані з дорожнім рухом, які Ви понесете, або будь-які правопорушення, пов`язані з дорожнім рухом, які Ви вчинили під час Вашого прокату, якщо ця інформація надана нам будь-яким правоохоронним органом. Ми будемо використовувати цю інформацію для розгляду такого штрафу чи правопорушення.

Якщо Ви повідомляєте нас про те, що у Вас є інвалідність внаслідок медичних причин, яка вимагає прилаштованого транспортного засобу чи інших допоміжних засобів для водія, ми використаємо цю інформацію, щоб надати Вам запитувану послугу, в разі, якщо Ви дали нам свою явну згоду на використання цієї інформації.
Коли Ви дзвоните нам (з будь-якого телефону), ми можемо записувати або відслідковувати виклик для контролю якості, навчання або подібних цілей.

ДАНІ ПРО АВТОМОБІЛЬ

Деякі автомобілі, які Ви берете в прокат у ECONOMICALGREENCARS, були виготовлені або оснащені бортовими пристроями для підключення до Інтернету (підключеного автомобіля), що дозволяє нам надсилати команди та отримувати певну інформацію від транспортного засобу, включаючи геолокаційні дані з системи глобального позиціонування (GPS).

ФОТО І ВІДЕО

Деякі автомобілі ECONOMICALGREENCARS також обладнані системами відеоспостереження, які записують, коли наші транспортні засоби від`їжджають/ прибувають на місце стоянки.

ОНЛАЙН ДАНІ

Коли Ви завантажуєте, відвідуєте та використовуєте наші веб-сайт ECONOMICALGREENCARS автоматично збирає технічну інформацію. З цього розділу Ви дізнаєтеся більше про те, яку технічну інформацію ми збираємо та чому ми її збираємо.
IP-адреси та інша інформація, зібрана автоматично: Ми можемо збирати інформацію про Вашу IP-адресу, коли Ви відвідуєте наші веб-сайти, щоб допомогти нам діагностувати проблеми з нашими основними комп`ютерами, для системного адміністрування, для повідомлення зведеної інформації нашим діловим партнерам та перевірки використання нашого веб-сайту. Зазвичай ми не зв`язуємо IP-адреси з індивідуальними даними. У деяких випадках ми можемо використовувати IP-адреси, які допоможуть нам ідентифікувати вас, коли ми вважаємо, що це необхідно для забезпечення дотримання наших Загальних положень та умов для веб-сайтів або для захисту нашої служби, сайту, користувачів тощо. Ми також можемо зібрати інформацію про ваш тип браузера, постачальника послуг Інтернету (ISP), сторінок для переходу/виходу, файли, переглянуті на нашому сайті (наприклад, HTML-сторінки, графіки тощо), операційну систему, записи про дату/час та/або дані про відвідування для аналізу тенденцій у сукупності та адміністрування сайту.

Коли Ви відвідуєте наш веб-сайт, іноді ми будемо також записувати інформацію про ваш сеанс перегляду сайту, зокрема про те, які сторінки Ви відвідали та будь-які форми на веб-сайті, які Ви заповнили. Ми переглядаємо цю інформацію, щоб виявити будь-які технічні проблеми, пов`язані з роботою наших сайтів, та вдосконалити користувальницький інтерфейс наших сайтів. Ми вдаємося до допомоги третьої сторони для надання цієї послуги, і ця інформація буде передана цій стороні для цієї мети, але вона не буде розголошена жодній іншій стороні.

МАРКЕТИНГ

ECONOMICALGREENCARS може передавати особисту інформацію третім особам, щоб допомогти нам в наших маркетингових та рекламних проектах, таких як управління нашими сторінками соціальних мереж, проведення конкурсів, лотерей та інших рекламних акцій, або відправлення маркетингових комунікацій.
Ми використовуватимемо Вашу особисту інформацію лише для того, щоб надіслати Вам нашу маркетингову інформацію, за умови Вашої згоди на отримання маркетингових комунікацій, або якщо це іншим чином дозволено застосовним законодавством. Ці маркетингові комунікації буде надіслано Вам електронним шляхом або на Вашу поштову адресу.

Ви не хочете отримувати рекламні та маркетингові повідомлення, електронні листи та текстові повідомлення від ECONOMICALGREENCARS та наших партнерів? Жодних проблем! Ви можете скасувати Вашу згоду на прямий маркетинг або повідомити нам, що Ви не хочете отримувати такі маркетингові комунікації у будь-який час.

АНАЛІТИКА

Ми використовуємо аналітичне програмне забезпечення, щоб ми могли краще зрозуміти функціональність нашого програмного забезпечення на нашому веб-сайті. Ці програмні засоби записують технічну інформацію, включаючи інформацію про ваш пристрій разом із інформацією про використання, як часто Ви використовуєте наш веб-сайт та які функції.

ДІТИ

Сайти, програми та послуги ECONOMICALGREENCARS не призначені для дітей віком до 16 років. Це включає будь-які посилання на інші веб-сайти, які ми надаємо для Вашої зручності. Ми свідомо не збираємо особисту інформацію щодо дітей з будь-якої причини. Якщо Ви думаєте, що ECONOMICALGREENCARS отримала особисту інформацію про Вашу дитину чи іншого неповнолітнього, будь ласка, зв`яжіться з нами.

 

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я