Classic

Що включено в тариф Classic

  • Необмежений пробіг

В цьому тарифі діє умова необмеженого пробігу автомобіля при оренді від трьох діб і більше. У випадку ореди авто на одну чи дві доби, встановленний ліміт по пробігу з розрахунком 300км/ доба. Все що більше встановленного пробігу, розраховується  за визначеним компанією тарифом 0,17Є/1км

  • Страхування водія та пасажирів

Використовуючи даний тариф, компанія EGCars пропонує Вам як нашому клієнту скористатися додатковими послугами а саме страхуванням водія та усіх пасажирів автомобіля. Що забезпечує додатковим фінансовим захистом у випадку непередбачуваних обставин.

  • Страхування КАСКО

В цьому тарифі діє часткове страхове покриття на автомобіль із зазначенням вартості відшкодування при пошкодженні або втрати певних елементів (частин) автомобіля та його комплектуючих. Дане визначення вартості відшкодування розповсюджується в усіх випадках за виключення нехарактерного пошкодження автомобіля що потребує більшої компенсації за завданні збитки та детального аналізу. В цьому випадку сума відшкодування визначається менеджером нашої компанії індивідуально згідно пункту Договору прокату (6.Застава та умови забезпечення виконання зобов`язань) та не більше суми застави що зазначено в угоді або конкретному тарифному плані, за виключення випадків, коли клієнт грубо порушив правила дорожнього руху і при цьому спричинив пошкодження- що не являється страховим випадком.

  • Гарантоване бронювання

 Користуючись тарифом Classic ви забезпечуєте собі 100% бронювання автомобіля на зазначений Вами період, місце та час. В окремих випадках, за відсутності визначеного авто, компанія залишає за собою право надати Вам інший автомобіль з вибраного класу авто або класом вище. Також Ви можете безкоштовно скасувати бронювання але не пізніше дати та часу визначенного як початок оренди авто.

  • Програма лояльності

В цьому тарифі діє програма накопичення та індивідуальної знижки. Згідно умов програми лояльності в даному тарифному плані Ваша індивідуальна знижка починає діяти одразу із третього замовлення та діє на постійній основі із поступовим зростанням у співвідношені із кількістю замовлень (оренди) авто.

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я