VW Multivan T6

2,0/автомат/турбодизель

160 138 115 95 VW Multivan T6
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу160€138€115€95€
Обрати

Оренда буса Івано-Франківськ

Оптимальне рішення для перевезення невеликої групи людей 6-15 осіб – це оренда мікроавтобуса без водія, так само у нас ви можете взяти у прокат вантажні мікроавтобуси для транспортування вантажів. Це дуже зручно, якщо у Вас немає свого транспорту, або він перебувати на ремонті. Великі логістичні компанії за великі гроші неохоче надають разові послуги і часто порушують терміни доставки.

Використання орендованого мікроавтобуса у місті Івано-Франківськ

Якщо Вам потрібно терміново доставити якийсь вантаж, перевезти чи зустріти групу людей, прокат мікроавтобуса – це вирішення всіх Ваших транспортних проблем. Ви або Ваш співробітник самостійно без найманого водія керуєте взятим у нас в оренду транспортним засобом і можете гарантувати собі сучасну доставку товару, на відміну від логістичних фірм, які включають у вартість всі від простою в пробках до простою автомобіля при розвантаженні. Більше того, Ви можете вибрати саме ту модель автомобіля, яка повністю відповідає вашим інтересам, а наші консультанти допоможуть Вам зробити правильний вибір.

Прикинувши всі ризики та можливі витрати, ви зрозумієте, що разова оренда мікроавтобуса набагато вигідніша і у фінансовому та моральному плані послуг транспортних компаній. Всі машини проходять регулярне ТО та передпрокатну підготовку, цим ми страхуємо наших клієнтів проблем при використанні машини, а себе від негативних відгуків та втрати клієнтів. Ви завжди можете поставити нам запитання або залишити заявку на прокат мікроавтобуса Івано-Франківськ без водія по телефону або через форму замовлення.

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я