Оренда Chevrolet Cruze в місті Львів

Chevrolet Cruze

1,8/автомат/бензин

Chevrolet Cruze
Кількість дверей4 Кількість місць5 Тип коробки передач автомат Місткість багажника3 Вид паливабензин Комфортклімат
41 37 30 24
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу41€37€30€24€

Всі автомобілі Chevrolet Cruise надаються в оренду без послуги водія. Недорогий прокат автомобілів Львів обумовлений експлуатацією лише нових авто та нашим великим досвідом роботи на ринку автопрокату. Взяти дешево - значить погано, отже - взяти вигідно. Ознайомтеся з нашими цінами на Chevrolet Cruze!

Якщо у вас в планах якась поїздка, а ваше авто зламалося або ви просто ще не придбали власний автомобіль, то вам допоможе прокат такого автомобіля як Chevrolet Cruise. Оренда Chevrolet Cruise обходиться зовсім недорого, а натомість ви отримаєте шикарний і зручний автомобіль. Ми можемо запропонувати прокат Chevrolet Cruise місті Львів на зручних для вас умовах.

Оренда Chevrolet Сruze - комфорт та інші переваги

Взявши на прокат Шевроле Круз, ви ні секунди не пошкодуєте про це рішення! М`який та стильний салон, легке та плавне управління здивує навіть найвишуканіших автомобільних критиків. Автомобіль має величезний багажний відсік (450 л). Це говорить про те, що автомобіль хороший для заміських поїздок, вилазок чи навіть довгих подорожей. Автомобіль максимально безпечний в експлуатації, тому що має надійні подушки безпеки.

Вигідний прокат Шевроле Круз Львів

Оренда такого автомобіля як Шевроле Круз у нас не завдасть вам жодного клопоту. Кожен наш автомобіль постійно перебуває під пильною увагою висококласних автомеханіків і завжди готовий у дорогу!

І, як Ви самі можете переконатися, наші ціни досить лояльні. Також ми безперервно працюємо над собою для того, щоб забезпечити найвищий рівень сервісу та зробити для Вас прокат Chevrolet Сruze (або будь-якого іншого автомобіля з нашої «колекції») якомога простіше, швидше і, без сумніву, комфортніше.

А ще, нам би дуже хотілося, щоб говорячи про прокат Шевроле Круз у місті Львів, говорили про нас!

Для замовлення автомобіля, можете заповнити наступну форму, завдяки чому значно скоротиться час оформлення замовлення.

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я