Оренда Toyota Corolla в місті Ужгород

Toyota Corolla

1,6/автомат/бензин

Toyota Corolla
Кількість дверей4 Кількість місць5 Тип коробки передач автомат Місткість багажника4 Вид паливабензин Комфортклімат
43 38 30 24
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу43€38€30€24€

Змінюється багато, але щодо попиту на Toyota, то він незмінний. Легендарні Camry, PRADO, Land Cruiser залишаються серед найпопулярніших автомобілів, і це незважаючи на старання інших автоконцернів випустити щось схоже. Ці авто чудові, і ті, хто хоча б раз був за кермом Toyota, залишаються її вірними шанувальниками.

Прокат Toyota у місті Ужгород на вигідних умовах у «EGCars»

Компанія EGCars надає можливість взяти в оренду машину Toyota на найвигідніших умовах. Протягом найближчої години будь-яка з представлених Toyota може бути вашою. Ми не будемо мучити вас підписанням безлічі паперів та стомлюючими перевірками. Достатньо пред`явити водійські права, паспорт, підписати договір та все – автомобіль у вашому розпорядженні. Відзначимо особливості наших машин:

 • відмінний стан кузова;
 • добрий технічний стан підкапотної «начинки»;
 • розширена комплектація: в авто вам буде комфортно, незалежно від того, що відбувається на дорозі;
 • зручне керування: машини оснащені сучасними системами керування, вони маневрені, слухняні, адаптивні;
 • продумана безпека: це не тільки подушки безпеки, а й додаткові системи, що дозволяють виключити занесення автомобіля, втрату кермового керування у складних дорожніх умовах.

Якщо ви боїтеся брати напрокат Toyota Corolla Ужгород, хочемо звернути увагу на два моменти: у нас адекватна застава і всі машини застраховані за розширеною програмою КАСКО. Тобто ваша мінімальна відповідальність. Навіть у разі ДТП у нас не буває із клієнтами спірних питань.

Як оформити оренду

Взяти в оренду будь-який з автомобілів Toyota можна на будь-який термін. Договір оформляється одночасно, ключі видаються одночасно. Зверніть увагу: необхідно внести депозит для сплати штрафів. Не хвилюйтесь, ця сума повертається, якщо протягом автопрокату ви не порушували ПДР.

Якщо вас цікавить оренда Toyota, є бажання взяти її напрокат, звертайтеся будь-коли. «EGCars» працює цілодобово та вирішує всі питання з видачею машини за лічені хвилини.

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

 • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
 • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

 1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
 2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

 • Банківських карт (Visa, Mastercard);
 • Готівкового розрахунку;
 • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я