Lux

Що включено в тариф Lux

  • Пальне FLEX FUEL

Обравши тариф LUX Ви отримуєте автомобіль з повним баком пального та повертаєте як Вам зручно (за умов онлайн оплати чи безготівкового розрахунку). Різницю відстутності палива Ви оплачуєте з карткового рахунку зазначеного під час бронюванні автомобіля або в інший зручний для Вас спосіб.

  • Страхування водія та пасажирів

 Використовуючи тариф, LUX компанія EGCars забезпечує Вас, як нашого клієнта додатковим страхуванням водія та усіх пасажирів автомобіля. Що надає додатковий фінансовий захист у випадку непередбачуваних обставин.

  • ПОВНЕ КАСКО

 В тарифі LUX відсутнє блокування заставної суми та діє повне страхове покриття на автомобіль з нульовою франшизою за виключення випадків, коли клієнт грубо порушив правила дорожнього руху і при цьому спричинив пошкодження- що не являється страховим випадком. Втрата чи пошкодження певних елементів (колеса, колісні диски, скло, наповнення салону) автомобіля та його комплектуючих не є страховим випадком та не підлягає страховому відшкодуванню. В цьому випадку сума відшкодування визначається менеджером нашої компанії індивідуально згідно пункту Договору прокату (6.Застава та умови забезпечення виконання зобов`язань).

  •  Гарантоване бронювання

Користуючись тарифом LUX ви забезпечуєте собі 100% бронювання автомобіля на зазначений Вами період, місце та час. В окремих випадках, за відсутності визначеного авто, компанія залишає за собою право надати Вам інший автомобіль з вибраного класу авто або класом вище. Також Ви можете безкоштовно скасувати бронювання.

  • Без черг та оформлення

Обираючи тариф LUX та скориставшись онлайн бронюванням автомобіля та онлайн оплатою, Вам непотрібно витрачати час на оформелення угоди та інші процедури! Ви одразу отримуєте документи та ключі від автомобіля.

  •  Програма лояльності

 В тарифі LUX діє  максимальна програма накопичення та індивідуальної знижки. Згідно умов програми лояльності в даному тарифному плані Ваша індивідуальна знижка починає діяти одразу після першого замовлення (оренди авто) та діє на постійній основі із поступовим зростанням у співвідношені із кількістю замовлень (оренди) авто.

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я