Оренда BMW i3 Electric в місті Львів

BMW i3 Electric

60kWh/автомат/255km

BMW i3 Electric
Кількість дверей5 Кількість місць5 Тип коробки передач автомат Місткість багажника1,5 Вид палива255km Комфортклімат
45 38 33 28
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу45€38€33€28€

Традиційні двигуни внутрішнього згоряння поступово йдуть у минуле, на зміну їм приходять технологічніші гібридні установки, які відрізняються не тільки меншою витратою палива, але й екологічністю. При цьому існує ще одна альтернатива — електрокари, за якими, як вважають багато автоекспертів, стоїть майбутнє. Вже зараз цей сегмент активно розвивається, і в ньому позиціонується велика кількість виробників, тому конкуренція є високою. Проте серед загальної маси безсумнівно виділяється електромобіль під маркою блакитного пропелера, ім`я йому — BMW i3.

Дизайн BMW i3 поєднує в собі строгість та авангардність. Електричний компакт із Баварії здатний виділятися скругленим кузовом з чорними капотом, дахом, кришкою багажника, а також повністю світлодіодною оптикою освітлення та великими легкосплавними колісними дисками. Не меншу увагу привертають і задні дверцята, що відкриваються проти ходу руху, що надає моделі деякий наліт вінтажності.

Внутрішнє оздоблення електрокара лаконічне, але при цьому досить технологічне. Очі водія радуватиме повністю віртуальна панель приладів, на яку виводиться інформація про заряд батареї, швидкість та покази бортового комп`ютера. На центральній консолі можна спостерігати ще один дисплей, але він відповідає вже за функції мультимедіа, навігації та кліматичної системи.

У рух BMW i3 наводиться силовою установкою потужністю 170 кінських сил. Вона забезпечує моделі не тільки чудову динаміку розгону, але й дає змогу подолати на одному заряді батареї відстань до 190 кілометрів. Що ж до рульового управління, то активно маневрувати в просторі дозволяє підсилювач рульового управління зі змінним зусиллям та адаптивне шасі.

Оренда авто BMW i3 у м. Львів може стати відмінним рішенням для молодого та енергійного городянина, який цінує маневреність, економічність та стильний дизайн. Ця послуга не обійдеться дорого, при цьому її оформлення не триватиме багато часу.

Вартість оренди BMW i3 у м. Львів без водія.

Мінімальний термін автопрокату складає 1 день.
Ціни в прайс-листі вказані в євро за добу і залежать від вибраного терміну прокату (що більший період, на який орендується машина, тим нижча вартість оренди). Ціни включають усі чинні податки та збори.
 

 

 

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я