Оренда Renault ZOE Electric в місті Львів

Renault ZOE Electric

52kWh/автомат/150km

Renault ZOE Electric
Кількість дверей5 Кількість місць4 Тип коробки передач автомат Місткість багажника1 Вид палива150km Комфортклімат
35 30 26 22
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу35€30€26€22€

Хетчбек Renault Zoe, що вийшов у 2012 році, - один з найпопулярніших електромобілів у Європі: минулого року продано 37,8 тисячі машин (Nissan Leaf знайшов 38,7 тисячі покупців), а загальний тираж вже перевищив 150 тисяч екземплярів. Але за всі сім років конвеєрного життя модель майже не зазнавала змін, хіба що з`явилися збільшена батарея та потужніший мотор. Тож нинішня модернізація – наймасштабніша для Zoe.

Характеристики

Зовнішні зміни не принципові (нові бампери схожі на колишні), зате вся світлотехніка тепер діодна вже в базовій комплектації, а задні поворотники зроблені у вигляді біжучої стрічки. А ось інтер`єр у Zoe абсолютно новий - з синтетичною оббивкою сидінь, виготовленою з переробленої сировини, і також повністю діодним підсвічуванням.

Перед водієм тепер 10-дюймовий дисплей із гарною графікою приладів та картою навігації. Нова медіасистема має збільшений екран (9,3 дюйми замість семи), функції Apple CarPlay та Android Auto, а також розширений функціонал віддаленого доступу зі смартфона. Блок клімат-контролю - з дисплеями, вбудованими в ручки, що обертаються. Селектор трансмісії тепер нефіксований, а замість важеля гальма стоянки з`явилася кнопка сервоприводу.

Усю електротехніку знову модернізовано. Головне – ємність літій-іонної тягової батареї збільшена з 41 до 52 кВт?год, тому пробіг на одній зарядці за циклом WLTP зріс із 317 до 390 км. А ще Zoe тепер можна заряджати не лише змінним, а й постійним струмом: за півгодини у терміналу потужністю 50 кВт запас ходу зросте приблизно на 150 км.

Версії з електромоторами потужністю 88 і 92 л. відправлені у відставку. Насамперед найпотужніший двигун на 108 л.с. та 225 Нм відтепер став базовим. А також з`явився двигун з віддачею 135 л.с. та 245 Нм. З ним Renault Zoe може розігнатися до 100 км/год менш ніж за десять секунд проти 11,4 с у початковій версії. Максимальна швидкість - 140 та 135 км/год відповідно.

У хетчбека з`явився їздовий режим B з максимально ефективною рекуперацією: прискоренням і уповільненням можна керувати лише педаллю акселератора, а використання педалі гальма звести до мінімуму. З обладнання у Zoe є автопарковник, система автоматичного гальмування та комплекс інших електронних помічників. А ще з`явилися задні дискові гальма: досі Zoe мали «барабани»!

Як взяти на прокат Renault Zoe у місті Львів

Для прокату автомобіля у місті Львів Вам знадобиться лише паспорт. Або реквізити компанії з довіреністю на водія, якщо договір укладається на юридичну особу.
Оформлення триватиме близько 15 хвилин. Просто розкажіть, яка модель Вам потрібна і скільки доби. Оренда можлива терміном від 1 дня до року. Чим довше Ви користуєтеся послугами, тим нижча для Вас ціна.
 

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я