Оренда Hyundai Accent в місті Ужгород

Hyundai Accent

1.4/автомат/бензин

Hyundai Accent
Кількість дверей5 Кількість місць5 Тип коробки передач автомат Місткість багажника4 Вид паливабензин Комфорткондиціонер
34 28 24 20
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу34€28€24€20€

Хюндай Акцент – це чудова машина корейського виробництва. Вона чудово підійде людям, що люблять дизайн у класичному виконанні та жорсткий, спортивний характер. Цей автомобіль має досить місткий багажник, а також комфортабельний та просторий салон.

Взявши в оренду автомобіль цієї моделі, Ви гарантуєте собі не тільки комфортне пересування по місту, але й чудово впораєтеся із заміськими поїздками бездоріжжям нашої країни.

Крім цього, Хендай має чудові ходові характеристики, а також високий рівень безпеки та міцне зчеплення з дорогою.

Скориставшись порталом «EGCars», Ви зможете легко знайти дешеві варіанти оренди Hyundai Accent. Крім цього, при використанні сайту, Ви автоматично отримуєте низку суттєвих вигод.

  • На сайті розміщений найбільший каталог авто цієї моделі.
  • Ви маєте найнижчі ціни на прокат Hyundai. Таким чином, Ви берете активну участь у процесі пошуку та вибору необхідного напрокат автомобіля.
  • Великий вибір спеціальних пропозицій дозволить Вам зробити і так недорогий прокат авто ще вигіднішим.

Крім усього перерахованого, наші консультанти у м. Ужгород та інших містах України нададуть Вам будь-яку необхідну допомогу, а також безкоштовно підберуть найзручніші варіанти автомобілів.
Всі автомобілі Hyundai Акцент без будь-яких проблем можуть орендувати приватні особи та юридичні компанії, а також громадяни інших країн.

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я