Оренда Skoda Spaceback в місті Ужгород

Skoda Spaceback

1.4/механіка/бензин

Skoda Spaceback
Кількість дверей5 Кількість місць5 Тип коробки передач механіка Місткість багажника4 Вид паливабензин Комфортклімат
35 30 26 22
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу35€30€26€22€

Вам потрібен автомобіль для проведення весілля чи випускного? Ви хочете зустріти когось із аеропорту чи пологового будинку? Тоді звертайтесь до нашої компанії, і ми допоможемо вирішити цю проблему максимально швидко. Оренда без застави SKODA Spaceback – це спеціалізація нашої компанії. Ви можете взяти на прокат без застави SKODA Spaceback у будь-який час дня та ночі. У нас є велика кількість транспортних засобів даної марки, що дозволяє нашим клієнтам вибрати найбільш підходящий варіант для себе.

Прокат SKODA RAPID

Оренда машини ШКОДА РАПІД (чи Спейсбек) в нашій компанії здійснюється щонайменше на 24 години. Максимальний термін прокату SKODA RAPID не обмежений. Ми надаємо лише якісні та справні транспортні засоби для оренди, що гарантує високий рівень безпеки користувача. Перед поданням напрокат SKODA RAPID ці транспортні засоби проходять відповідне технічне обслуговування. Завдяки цьому забезпечується максимально комфортна їзда автомобілем. Ми реалізуємо автомобілі не більше п’яти років, що гарантує їм привабливу зовнішність.

Оренда без застави ШКОДА РАПІД надається клієнтам тільки в тому випадку, якщо вони мають подушки та ремені безпеки, що забезпечує високий рівень безпеки нашого клієнта на транспортному засобі. Ми пропонуємо прокат SKODA RAPID, які оснащуються якісною паливною системою та кондиціонером, що забезпечує максимально комфортну температуру в салоні у будь-яку пору року. У нас пропонується оренда машини SKODA RAPID, яка характеризується наявністю автомобільної магнітоли, що забезпечує максимально комфортні умови пересування.

Для того щоб оформити прокат машини клієнту необхідно подати заявку до нашої компанії. Для цього необхідно звернутися до наших менеджерів та надати інформацію про тривалість оренди автомобіля, а також про бажаний вид транспорту. Ми маємо величезний парк транспортних засобів. Ми надаємо своїм клієнтам чисті автомобілі після миття, що дозволяє їм відразу ж здійснювати поїздки на цих транспортних засобах.

Наша компанія є лідером з прокату автомобілів різних марок у місті Ужгород та Україні. Найчастіше в оренду беруться автомобілі SKODA. Саме тому цим транспортним засобам ми приділяємо особливу увагу. Ми працюємо у сфері надання автомобілів напрокат досить тривалий час. За цей період наша компанія зуміла підтвердити свій професіоналізм та доброчесність. Ми якісно обслужили сотні клієнтів, що підтверджується їхніми відгуками позитивного характеру. Незважаючи на відмінну якість послуг, ми встановили найнижчу вартість на них. Це дозволяє нашим клієнтам значно економити на послугах. Ми робимо все можливе щоб процес співпраці з нашими клієнтами був максимально продуктивним.

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я