Оренда NISSAN Micra в місті Ужгород

NISSAN Micra

1.4/автомат/бензин

NISSAN Micra
Кількість дверей5 Кількість місць4 Тип коробки передач автомат Місткість багажника1,5 Вид паливабензин Комфортклімат
31 28 24 19
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу31€28€24€19€

Четверте покоління популярного японського компакту хоч і не позбулося вираженого жіночого початку, але стало більш компромісним з точки зору експлуатації.

У чому сильні сторони "Мікри"? Спробуємо зняти машину у прокат у місті Ужгород.

Екстер`єр

З погляду дизайну «Нісан Мікра» четвертого покоління стала менш зухвалою, але не втратила своєї веселої вдачі. Кузов, як і раніше, округлий, площа скління велика, а оптика освітлення викликає усмішку на обличчі своїми мультяшними формами. У той же час автомобіль став трохи більшим за габаритами і позбувся непропорційності. Звиси кузова стали коротшими, і це сприятливо позначилося на геометричній прохідності – можна без побоювання долати високі бордюри.

Інтер`єр

Інтер`єр став більш облагородженим як щодо оформлення, так і з точки зору якості матеріалів обробки - пластик приємний на візуальному і тактильному рівні і легко проминається пальцем. Основна особливість центральної консолі – хитромудра організація кліматичної установки у вигляді бублика, по центру якого розташувався монохромний дисплей із показаннями температури та напрямки повітряних потоків. А ось вище можна бачити вже повноцінний кольоровий екран мультимедійної системи, який видає інформацію системи навігації та медіа файли з мобільних пристроїв. Для дрібних речей передбачені ніші у торпедо з боку пасажирів та підсклянники під центральною консоллю.

Крісло водія хоч і не позбавлене достатньої бічної підтримки, проте профіль подушки плоский, в результаті чого з неї постійно зісковзуєш. У дальній дорозі до цього додатково додається швидке оніміння кінцівок і біль у спині. На задньому дивані буде комфортно, але лише двом за умови середнього зросту. Багажник об`ємом 265 літрів хвилі придатний для дорожньої сумки, а габаритніша поклажа доступна до розміщення завдяки складання спинок задніх сидінь.

Ходові якості

«Нісан Мікра» комплектується:

  • Двигуном 1.2 літра. Потужність 98 кінських сил.
  • Безступінчастим варіатором.

Для міста динамічних можливостей японської малолітражки достатньо. Прискорення до 60 кілометрів на годину досить швидке, та й на дозволених 90 кілометрів на годину «Мікра» почувається цілком упевнено. А ось розганятися вище 120 не рекомендується - тяга відчутно падає, а разом з нею і динаміка, що робить затяжні обгони на трасі небезпечним і нудними.

Керується машинка весело та легко. Кермо дуже чуйне та інформативне, а крени в поворотах невеликі, що робить маневрування в місті цікавим і захоплюючим заняттям. Плавність ходу висока, але виражені дорожні вибоїни відбиваються на кузові відчутними поштовхами і вібраціями.

Вердикт для прокату авто

«Нісан Мікра» четвертого покоління ідеально підходить як авто на прокат для недосвідчених водіїв, зокрема дівчат. Автомобіль легкий в керуванні та функціональний, а неординарний дизайн радуватиме око. Основний же недолік криється у високій вартості машини, це може відштовхнути від покупки певну частину потенційних власників.
 

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я