Оренда Skoda Fabia (m) в місті Ужгород

Skoda Fabia (m)

1.4/механіка/бензин

Skoda Fabia (m)
Кількість дверей5 Кількість місць4 Тип коробки передач механіка Місткість багажника2 Вид паливабензин Комфорткондиціонер
30 26 24 18
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу30€26€24€18€

Компактний передньопривідний хетчбек Skoda Fabia відноситься до економ-класу, проте його комплектація дає можливість відчути переваги, недоступні іншим автомобілям цієї категорії. Невеликі розміри дозволяють зручно паркуватися на будь-яких стоянках, а в комплексі з гарною маневреністю – впевнено їздити містом. Кузов, що пережив рестайлінг, має стрімкі форми та покращені аеродинамічні характеристики. Оренда «Шкода Фабія» Ужгород, – зручний та недорогий вибір у ситуаціях, коли особистий автомобіль виявився недоступним.

Силовий агрегат об`ємом 1,2 літра видає достатньо потужності динамічної їзди. Помірна витрата палива (8 і 6 л) дозволяє вважати Fabia однією з найекономічніших компактних машин. Автомобіль однаково добре працює як на 95-му, так і на 92-му бензині. Ручна коробка дає можливість контролювати швидкісні режими, що, безперечно, буде оцінено досвідченими водіями.

Прокат авто Шкода Фабія в EGCars

Автомобіль відрізняється високим рівнем ергономічності: відносно просторий салон, місткий прямокутний багажник на 470 л, зручні крісла та кондиціонер дають можливість водію та пасажирам комфортно почуватися навіть при подорожах на великі відстані. Оренда Шкода Фабія в EGCars - це технічно справний автомобіль за вигідною ціною. Для замовлення скористайтесь онлайн-сервісом на сайті.

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я