Econom

Що включено в тариф Econom

  • 50км/доба безкоштовно

В цьому тарифі встановленний безкоштовний ліміт по пробігу автомобіля з розрахунком 50км/доба або з врахуванням повного терміну оренди авто з розрахунку в сумі не більше 50км на добу. Весь наступний кілометраж що перевищує даний ліміт розраховується згідно встановленного тарифу- 0,17Є/1км. Також ви можете скористатися вищим тарифним планом де не діє омеження по пробігу автомобіля та з ширшими пропозиціями. (див. Тарифні Плани)

  • Страхування КАСКО (часткове покриття)

В цьому тарифі діє часткове страхове покриття на автомобіль із зазначенням вартості відшкодування при пошкодженні або втрати певних елементів (частин) автомобіля та його комплектуючих. Дане визначення вартості відшкодування розповсюджується в усіх випадках за виключення нехарактерного пошкодження автомобіля що потребує більшої компенсації за завданні збитки та детального аналізу. В цьому випадку сума відшкодування визначається менеджером нашої компанії індивідуально згідно пункту Договору прокату (6.Застава та умови забезпечення виконання зобов`язань) та не більше суми застави що зазначено в угоді або в конкретному тарифному плані, за виключення випадків, коли клієнт грубо порушив правила дорожнього руху і при цьому спричинив пошкодження- що не являється страховим випадком.

  •  Програма лояльності

В цьому тарифі передбачено накопичення балів у співвідношенні до використанних коштів під час оренди автомобілів. При переході на вищий тариф дані бали зараховуються до загальної програми лояльності нашої компанії та формують для Вас індивідуальну знижку.

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я