Оренда Citroen C3 в місті Львів

Citroen C3

1.4/автомат/бензин

Citroen C3
Кількість дверей5 Кількість місць4 Тип коробки передач автомат Місткість багажника2 Вид паливабензин Комфортклімат
32 28 25 20
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу32€28€25€20€

Чим примітний французький «паркетник»? Які його сильні та слабкі сторони? Постараємось розібратися, взявши машину напрокат у місті Львів.

Екстер`єр

Citroen C3 Aircross досить симпатичний з погляду зовнішнього дизайну. Автомобіль виглядає злегка футуристично і дивує оточуючих формами кузова, масивним переднім бампером, звуженою оптикою головного освітлення, жалюзі, які інтегровані в задні стійки, стильними колісними дисками з легкого сплаву. Рейлінги на даху натякають на практичність моделі, а кліренс в 175 міліметрів дає можливість впевнено почуватися на дорозі.

Інтер`єр

Незважаючи на те, що салон оздоблений бюджетними матеріалами, він все одно справляє на своїх гостей сприятливе враження за рахунок грамотного складання та сучасної архітектури передньої панелі. Зокрема, увагу привертають великий сенсорний дисплей мультимедіа, зручне кермо, красива і строга панель приладів з високою інформативністю і читабельністю. Ергономіка продумана, щоб водій менше відволікався від дороги, в дорогих комплектаціях моделі передбачена проекція швидкості на лобове скло, яка рятує в щільному міському трафіку або на високій швидкості під час руху автомагістраллю.

Передні крісла володіють непоганим профілем і бічною підтримкою - в них зручно і не втомлюєшся навіть після тривалої їзди. Задній диван також комфортний навіть для трьох сідоків зі зростанням до 185 сантиметрів та середньої комплекції. Об`єм багажника за умовчанням дорівнює 410 літрам, але цей показник можна збільшити до 1289 літрів, варто лише скласти спинки сидіння другого ряду.

Їздові властивості

Citroen C3 комплектується: бензиновим турбомотором 1.4 літра, потужнісний потенціал якого дорівнює 110 сил. 6АКП.
Динаміка розгону «Сітроен» здивувати не може, але в той же час можливостей двигуна цілком вистачає для того, щоб впевнено почуватися в міському потоці. А ось керованість напевно зацікавить активного водія - кермо має хороший зворотний зв`язок, при цьому в поворотах можна відзначити незначні крен.
Їздовий комфорт також присутній, але лише на дрібних нерівностях – енергоємна підвіска відпрацьовує їх досить плавно. На великих же вибоїнах відчутні поштовхи і вібрації.

Підсумки для автопрокату

Citroen C3 - це стильний і в міру практичний автомобіль, що ідеально вписується в міські умови. Однак він не позбавлений недоліків і найголовніший із них — це меланхолійний двигун, який сильно обмежує динамічні можливості моделі.

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я