Оренда VW Polo в місті Львів

VW Polo

1.4/автомат/бензин

VW Polo
Кількість дверей5 Кількість місць4 Тип коробки передач автомат Місткість багажника2 Вид паливабензин Комфорткондиціонер
32 28 24 20
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу32€28€24€20€

«Кузов Volkswagen Polo є 4-дверним седаном, його екстер`єр відрізняється пропорційністю та гармонійністю дизайну. Габарити автомобіля невеликі, що робить його зручним для їзди містом. Є місткий багажник. Розрахований на 5 місць салон просторий та зручний, у ньому багато полиць та скриньок для зберігання різних предметів. Встановлено кондиціонер та підігрів сидінь. У регулюванні сидіння водія передбачені три ступені свободи, що дозволяє легко підлаштувати його з урахуванням особливостей зростання та індивідуальної посадки.

Ходова

Ходові якості найкраще відповідають українським умовам і зокрема міста Львів. Істотною перевагою є непробивність підвіски, конструкція якої адаптована до складних дорожніх умов. Її жорсткість розрахована таким чином, щоб забезпечувати комфортну їзду та гарну керованість. Передній привід, спеціальна підвіска та великий кліренс забезпечують хорошу прохідність машини. Потужний 1,4-літровий двигун дозволяє насолодитися гарною динамікою та швидкісними якостями. Мотор тихий та економічний, у тому числі при поїздках містом в умовах пробок. Автоматична трансмісія працює м`яко та чітко. Машина зручна для досвідчених водіїв і не створює проблем в управлінні для новачка.

Оновлений сучасний дизайн

Дизайн Volkswagen Polo виконаний у класичних традиціях, він строгий та вишуканий. В обробці використовуються підкреслено якісні матеріали, в оформленні немає зайвого. Машина ідеальна як презентабельний транспортний засіб у ділових поїздках, підходить для міста та комфортна для заміських подорожей. Її зручно орендувати для використання в особистих побутових цілях та як службовий автомобіль.
Ми пропонуємо прокат автомобіля Volkswagen Polo, який відрізняється технічною справністю, наявністю всіх необхідних атрибутів для комфорту в дорозі, високим рівнем безпеки. Користуватися автомобілем можна як м. Львів, так і по Україні.

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я