Оренда FORD Fiesta (m) в місті Львів

FORD Fiesta (m)

1.6/механіка/бензин

FORD Fiesta (m)
Кількість дверей5 Кількість місць4 Тип коробки передач механіка Місткість багажника2 Вид паливабензин Комфорткондиціонер
30 26 24 18
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу30€26€24€18€

Історія моделі Ford Fiesta починається з 1976 року. На сьогоднішній момент випускається вже шосте покоління машин (Mark VI), їхній випуск був розпочатий у 2008 році і продовжується нині. Це авто В-класу з досить великим та містким салоном. Виробництво машин Форд Фієста компанією Ford Motor Company ведеться в Німеччині, Італії, Китаї, Таїланді та деяких інших країнах.

Шикарний м`який пластик передньої панелі, приладова панель, що легко читається, без зайвих наворотів

Технічні особливості

Дизайн Ford Fiesta виконаний із завищеною середньою лінією. Подібний корпус більш притаманний спортивному купе, що виділяє автомобіль серед інших машин. Решітка радіатора конструктивно складається з двох частин: маленької верхньої і трапецієподібної нижньої. Фари характеризуються як широкі, до боку машини — звужуються. Вказівниками поворотів оснащені бічні дзеркала. Ford Fiesta має систему Easy Fuel, що захищає водія від забруднень під час заправки: горловину бензобака не потрібно закривати кришкою.

Комплектації

Автомобіль має п`ять видів комплектації: "Амбієнт", "Тренд", "Гіа", "Тітаніум" та "Спорт". До базової входять всі обов`язкові для сучасного водія елементи: подушки безпеки, регулювання керма, іммобілайзер, центральний замок, дзеркала з електроприводом, аудіосистема та інші. Додатково може бути встановлений кондиціонер, протитуманні фари, бортовий комп`ютер для комплектацій «Гіа» або «Титаніум» (вони відрізняються лише оформленням салону). «Тренд» дозволяє керувати центральним замком дистанційно, включає передні склопідйомники, обігрів дзеркал та регулювання висоти сидіння водія.

Ford Fiesta випускається у трьох- та п`ятидверному варіантах. Якщо перший стильніший, то другий буде набагато корисніший, при його використанні для перевезення більше двох осіб. Двигунів пропонується чотири модифікації. Базовий на 82 л. с. дозволяє максимально заощадити, купуючи автомобіль. Двигун на 96 л. с. з об`ємом 1.4 л може комплектуватися автоматичною коробкою передач, і дає можливість повноцінно використовувати ресурс підвіски автомобіля. Найбільша потужність досягається за умови використання двигуна на 120 л. с. (1.6 л) - вичавлює з машини максимум, проте не поєднується з "автоматом". Останній варіант – це дизельний мотор. Він має меншу потужність, але авто веде себе швидше, ніж з двигуном на 96 л. с. Оренда автомобіля Ford Fiesta дозволить на практиці оцінити всі технічні переваги цієї марки.

Прокат автомобілів Ford Fiesta

Ця послуга — зручний спосіб вирішення транспортних проблем. Ford Fiesta – це універсальний транспортний засіб, який не тільки відрізняється зручністю та функціональністю, але й має презентабельний зовнішній вигляд. Орендування цього авто стане надійним помічником мешканцям м. Львів та України.
Ми пропонуємо прокат автомобіля Ford Fiesta, який відрізняється технічною справністю, наявністю всіх необхідних атрибутів для комфорту в дорозі, високим рівнем безпеки. Користуватися автомобілем можна як м. Львів, так і по Україні.

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я