Оренда Jeep Cherokee в місті Львів

Jeep Cherokee

2,0/автомат/бензин

Jeep Cherokee
Кількість дверей5 Кількість місць5 Тип коробки передач автомат Місткість багажника4 Вид паливабензин Комфортклімат
60 55 50 40
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу60€55€50€40€

Джип Черокі - це легендарна модель автомобілів, сконструйована в Сполучених Штатах Америки, виробляє її компанія Chrysler. Черок має неймовірну прохідність і чудові ходові якості. Це робить такі машини просто незамінними для здійснення поїздок пересіченою місцевістю. Крім цього, взявши в оренду автомобіль Cherokee, Ви отримаєте дуже привабливий, ергономічний дизайн кузова і внутрішнього оздоблення, який припаде до душі абсолютно будь-якому автолюбителю.

Всі ці якості вигідно виділяють цю модель із міського транспортного потоку.

Взявши в прокат Jeep Cherokee за допомогою "EGCars" у м. Львів, Ви отримаєте не тільки дешеві варіанти автооренди, але також низку важливих вигод.

 • Перше, на що варто звернути увагу - це те, що у нас найбільший по Україні вибір авто напрокат;
 • Крім того, на нашому порталі існує безкоштовна гаряча лінія, фахівці якої у Львові та Києві з легкістю підберуть ідеальні варіанти авто у прокат за оптимальною ціною;
 • Варто звернути увагу і на той факт, що на нашому сайті діють знижки та бонуси, які допоможуть зробити і так недорогий автопрокат ще вигіднішим.
 • Послугами прокату автомобілів Джип Чероки можуть скористатися як приватні особи та юридичні компанії, так і громадяни інших країн.

З усіх існуючих питань телефонуйте нашим консультантам за телефоном +38-095-003-8664

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

 • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
 • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

 1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
 2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

 • Банківських карт (Visa, Mastercard);
 • Готівкового розрахунку;
 • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я