Оренда Nissan Juke в місті Львів

Nissan Juke

1.6/автомат/бензин

Nissan Juke
Кількість дверей5 Кількість місць5 Тип коробки передач автомат Місткість багажника4 Вид паливабензин Комфортклімат
45 39 33 28
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу45€39€33€28€

Взятий автомобіль напрокат у місті Львів зміг зробити міні-революцію у своєму сегменті. На це багато в чому вплинув сміливий дизайн. Але що ще приваблює людей у цьому кросовері?

Екстер`єр

Nissan Juke не може залишитися непоміченим у загальному потоці. Він приречений на підвищену увагу оточуючих завдяки дутим формам кузова, стрімкому та низькому даху, а також оптиці головного освітлення, яка рознесена на різні рівні. Крім усього іншого, варто відзначити довгасту решітку радіатора з великими стільниками, замасковані ручки відкриття задніх дверей і вигнуті задні ліхтарі.

Інтер`єр

Салон, на перший погляд, має бюджетну архітектуру. Проте, якщо придивитися, можна побачити цікаві рішення. Наприклад, на центральній консолі можна побачити кольоровий екран мультимедійного комплексу, на який виводиться камера заднього виду. Трохи нижче розташувався ще один екран. Крім показань кліматичної установки на нього виводяться деякі налаштування роботи мотора і трансмісії.

Панель приладів втоплена в колодязі і відмінно читається за рахунок великої і чіткої оцифровки. Нейтральне біле підсвічування також сприяє швидкому сприйняттю інформації та не дратує очі у темний час доби.
Передні крісла з вираженим профілем та бічною підтримкою натякають на спортивний акцент. Однак діапазони регулювань по висоті та поздовжній площині обмежені, через що рослим людям за кермом може бути незручно. Не дуже зручно і на задньому дивані – місця для голови та колін замало.

Ходові властивості

Nissan Juke агрегатується:

  • Атмосферним двигуном 1.6 літра з віддачею в 117 кінських сил.
  • Автоматичною коробкою передач.

Даний силовий агрегат не має особливої спритності і насилу переміщає японський паркетник. Виразне прискорення можна отримати лише на середніх оборотах, а ось на «низах» моменту, що крутить, відверто мало, тому при старті великий ризик заглухнути. Механічна трансмісія має непогану чіткість перемикань, але її передавальні числа розтягнуті.

А ось керованість здатна компенсувати млявий двигун і навіть порадувати активного водія. Можна відзначити високу чутливість бублика в нульовій зоні та її гарну інформативність. До того ж у поворотах крен відносно невеликий і лише нав`язливий знесення передньої осі обмежує швидкість проходження віражів.
Енергоємна підвіска впевнено відпрацьовує дрібні вибоїни, забезпечуючи таким чином високу плавність ходу. Однак на великих вибоїнах вона здається, що проявляється у вигляді відчутних поштовхів на кузов.

Оренда авто Львів: підсумки

Nissan Juke стане непоганим вибором для тих, хто любить все незвичайне та звик виділятися із загальної маси. Цей кросовер може порадувати азартною керованістю та цікавим зовнішнім виглядом, який не набридне навіть після кількох років володіння авто. Однак тісний салон і млявий двигун «Джука» влаштують не кожного.
 

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я