Оренда Nissan Qashqai в місті Львів

Nissan Qashqai

2.0/автомат/бензин

Nissan Qashqai
Кількість дверей5 Кількість місць5 Тип коробки передач автомат Місткість багажника4 Вид паливабензин Комфортклімат
56 49 45 39
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу56€49€45€39€

Оренда автомобіля Nissan Qashqai доступна у прокатній компанії "EGCars" м. Львів. Якщо ви хочете відправитися в подорож за місто або протестувати цю модель в умовах міського або змішаного циклу, рекомендуємо скористатися пропозицією по короткостроковій оренді Нісан Кашкай (від однієї доби) або прокатом автомобіля на вихідні або триваліший термін (до року). При цьому вартість оренди Nissan Qashqai з автоматичною коробкою передач буде фіксована протягом усього терміну і стане однією з найнижчих у м. Львів.

Інновації Nissan Qashqai

Вражаючий дизайн нового Нісан Кашкай дозволяє впевнено почуватися на дорозі та виділятися на тлі інших автомобілів. Експерти та численні шанувальники цього авто по праву називають його безкомпромісним міським кросовером. Автомобіль оснащений новими надсучасними комунікаційними системами, встановленими технологічними рішеннями просунутого рівня, має справжню спортивну динаміку, точність в управлінні і велику потужність. Все це лише мала частина безперечних переваг автомобіля Nissan Qashqai перед своїми попередниками.

Надсучасна система активної безпеки Nissan Safety Shield робить цей автомобіль одним із найбезпечніших у своєму класі, дозволяючи запобігти виникненню дорожньо-транспортних пригод та знизити ризик отримання травм як водія, так і пасажирів під час аварії. Поєднання камер та датчиків дає можливість забезпечити повний контроль над ситуацією, допомагають відчувати впевненість при керуванні автомобілем.
Автомобіль Nissan Qashqai створений для тих, хто бажає залишатися на зв`язку навіть під час руху. Він оснащений інноваційною мультимедійною системою Nissan Connect. Великі можливості для сучасного водія відкриває навігаційна система, аудіосистема, а також комунікаційні функції, які дають змогу не відволікатися від дороги та знижують ймовірність виникнення аварії.

Оформити заявку на прокат автомобіля Nissan Qashqai II вже зараз можна за допомогою форми на сайті https://egcars.com.ua/ Львів. При замовленні онлайн ви отримаєте знижку на весь термін оренди. Звертаємо увагу, що для вашої зручності є оформлення оренди за низькими цінами за телефоном.
 

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я