Оренда Hyundai Tucson в місті Ужгород

Hyundai Tucson

2,0/механіка/бензин

Hyundai Tucson
Кількість дверей5 Кількість місць5 Тип коробки передач механіка Місткість багажника4 Вид паливабензин Комфортклімат
58 41 47 41
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу58€41€47€41€

Оренда автомобіля – популярна послуга у світі автообслуговування, яка дозволяє завжди залишатися мобільним, навіть якщо поки що у вас немає власного авто або він знаходиться у сервісі. Вибираючи, яку машину взяти в оренду, зверніть увагу на hyundai – надійний бренд, стильний зовнішній вигляд, комфортний салон та безпеку на дорозі – ось основні переваги авто.

Hyundai Tucson - авто з сучасним автотюнінгом, потужним двигуном та дуже стильним зовнішнім виглядом. Крім цього витрата пального в рази менше порівняно з аналогами. Передні сидіння хендай з підігрівом, що додає свої переваги у виборі цього автомобіля, особливо в холодну пору року. Сидячи за кермом такого автомобіля, ви відчуваєте всю його міць і престижність.

Переваги оренди автомобілів хюндай

Користуватися громадським транспортом не завжди зручно (та й про комфорт і мови бути не може), а роз`їжджати на таксі не найдешевше задоволення. До того ж завжди існує ризик, що машина вчасно не приїде, зламається по дорозі, водій переплутає адресу та інше. .

У нашій компанії взяти машину в оренду (хендай чи інші марки) можна без водія, залежно від мети автооренди та побажань клієнта.
Якщо ж ви звикли цим у житті керувати самостійно, не допускаєте жодного дня без керма, тоді оренда хендай у місті Ужгород без водія саме те, що вам потрібно.

Оренда хендай Ужгород на вигідних умовах

Багато автомобілістів орендують машину на час відпочинку, для поїздки на курорт, зустрічі рідних та близьких. Куди ж звертаються, щоби взяти на прокат хендай? У мережі прокату автомобілів "EGCars". У нас найпростіша процедура оформлення оренди: жодної паперової тяганини, мінімум документів (паспорт, права) та кілька хвилин вільного часу.
Заповнити онлайн заявку та дізнатися про всі подробиці оренди, отримати консультацію, можна зв`язавшись попередньо з нашими менеджерами у зручний для вас час.

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я