Оренда Suzuki Vitara в місті Ужгород

Suzuki Vitara

1,6/автомат/бензин

Suzuki Vitara
Кількість дверей5 Кількість місць5 Тип коробки передач автомат Місткість багажника4 Вид паливабензин Комфортклімат
49 45 39 33
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу49€45€39€33€

Міський хетчбек "Рено Сандеро", що відноситься до економ-класу, добре адаптований до українських умов, міста Ужгород та його околиць. Двигун оснащений системою запуску за низьких температур, висота кліренсу (155 мм з навантаженням) дозволяє впоратися з невеликим бездоріжжям. Оренда Renault Sandero буде одним із найкращих варіантів для поїздок на дачу або подорожі до іншого міста.

Автомобіль має місткий багажник (320 л), який можна збільшити до 1200 л, склавши задні сидіння. Переднє скло оснащене підігрівом, що прибирає лід при низьких температурах. Задній парктронік контролює простір за автомобілем, попереджаючи водія про перешкоду (при необхідності функція вимикається натисканням відповідної кнопки на панелі приладів).

Особливу увагу приділено безпеці та захисту від складних ситуацій. Автомобіль оснащений електронними системами, що дозволяють зберегти стійкість пересування при різкому повороті (ESP) та/або гальмуванні (ABS) завдяки перерозподілу зусиль гальм. Подушки (фронтальні та бічні), триточкові ремені безпеки забезпечують необхідний рівень захисту. Дитячі крісла жорстко фіксуються системою кріплення Isofix. Послуга оренди «Рено Сандеро» дозволить впевнено почуватися на шляху на дорогах будь-якої складності.

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я