Оренда Renault Captur в місті Ужгород

Renault Captur

1,2/автомат/бензин

Renault Captur
Кількість дверей5 Кількість місць5 Тип коробки передач автомат Місткість багажника4 Вид паливабензин Комфортклімат
47 41 36 33
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу47€41€36€33€

Гармонійний кросовер із багатим обладнанням за недорогою ціною сьогодні зустрічається не так часто, як хотілося б. Однак такі автомобілі справді існують, і на них зберігається досить високий попит. «Рено Каптюр» саме відноситься до подібних машин, і його по праву можна назвати народним улюбленцем, який зумів підкорити ринок своїми непоганими споживчими властивостями.

З погляду дизайну екстер`єру Renault Captur дуже привабливий. Французький «паркетник» цікавий своєю гранчастою та трохи розкосою оптикою головного освітлення, світлодіодними ходовими вогнями, масивним переднім бампером із низьким звисом та псевдо металевою накладкою. При цьому також варто виділити спадний дах, обважування з чорного пластику, який актуальний при вилазках на природу, оскільки мінімізує ризики подряпати або пошкодити дорогі кузовні деталі.

Салон радує добротною збіркою та гарною ергономікою. Не розчаровує своїм оформленням і панель приладів з акцентом на цифровий спідометр, а центральна консоль у багатих комплектаціях включає кольоровий сенсорний екран системи мультимедіа, на який може виводитися картинка з камери заднього виду і навігація.

Силову гаму Рено Каптюр представляють бензинові мотори 1.6 і 2.0 літра. Їх віддача становить 114 та 143 сили відповідно. Кожен з цих двигунів може комплектуватися варіатором або 6МКП і наділяє кросовер прийнятними динамічними властивостями, а також високою економічністю палива.

Що ж до шасі, то слід зазначити, що воно налаштоване збалансоване. Таким чином, модель має прогнозовану керованість, гідний рівень комфорту, що проявляється в мінімумі тряски на нерівностях малого калібру.

Renault Captur може стати вірним другом на кожен день: він непогано виглядає, цілком комфортний і приємний щодо водіння. На ньому буде комфортно як у місті Ужгород так і за його межами. Але не всі бажаючі мають кошти для того, щоб придбати його. У такому разі можна скористатися послугою оренди машин. Прокат не вимагатиме суттєвих матеріальних витрат, при цьому дасть можливість відчути на собі всі можливості та переваги французького SUV.

Вартість оренди Renault Captur AT Ужгород без водія

Мінімальний термін автопрокату складає 1 день.
Ціни в прайс-листі вказані в євро за добу і залежать від обраного терміну прокату (що більший період, на який орендується машина, тим нижча вартість оренди). Ціни включають усі діючі податки та збори.
 

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я