Оренда Citroen C4 в місті Львів

Citroen C4

1.6/автомат/бензин

Citroen C4
Кількість дверей5 Кількість місць5 Тип коробки передач автомат Місткість багажника3 Вид паливабензин Комфортклімат
31 28 24 19
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу31€28€24€19€

На машини французьких марок мало хто звертає увагу. А даремно! Як правило, подібні авто мають багате оснащення та неповторний дизайн, а також комфортні налаштування шасі, які роблять щоденну експлуатацію приємною. І яскравий приклад — седан С4 від «Сітроєна». Наскільки він добрий, підкаже автопрокат.

Екстер`єр

Citroen C4 Sedan має авангардний, привабливий дизайн кузова. Даний автомобіль відрізняється злегка розкосими передніми фарами, які зливаються та утворюють моноблок з подвійним шевроном марки, виразним переднім бампером з хромованими вставками, широкими колісними арками, підтягнутою кормою.

Інтер`єр

Внутрішнє оздоблення також виглядає дуже цікаво. Тут увагу привертають щиток приладів, рознесений на три секції-колодязі, а також широка центральна консоль, яка йде вниз під деяким кутом. На ній розмістився екран системи мультимедіа. Остання підтримує Apple Carplay, Android Auto, а також взаємодіє із системою навігації та камерою заднього виду.
До крісла водія особливих претензій немає — у нього приємний профіль і достатня бічна підтримка. А ось задній диван тісний, причому як по ширині, так і для ніг.

За кермом

Citroen C4 Sedan оснащується:
• Турбомотором 1.6 літра з віддачею 150 сил.
• Автоматичною шестиступеневою трансмісією.

Розганяється французький седан дуже швидко. Силовий агрегат тягне впевнено у всьому діапазоні оборотів і швидко відгукується на педаль газу, що дозволяє будь-якої миті отримати гарне прискорення. При цьому АКП змінює щаблі дуже плавно, хоча іноді їй не вистачає вищої швидкості перемикань.

Керованість зрозуміла, передбачувана. На «Сітроєні» не страшно заходити навіть у складні повороти, бо повертаність близька до нейтральної, а крени кузова терпимі. До того ж кермо інформативе, але, на жаль, високою чутливістю не відрізняється.

Підвіска має високу енергоємність. Вона впевнено відпрацьовує навіть великі вибоїни, але високу плавність ходу забезпечити не здатна - сильно трясе навіть на незначних дорожніх дефектах.

Висновки для оренди авто у м. Львів

Citroen C4 Sedan – це непогана пропозиція у своєму сегменті. Французький компакт має привабливий зовнішній вигляд, цікавий салон і жвавий мотор. А ось його комфорт не на висоті, тому рекомендувати цей автомобіль сімейним людям можна лише з натяжкою.

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронювання



Замовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я