Оренда Ford Focus (m) в місті Львів

Ford Focus (m)

1,6/механіка/бензин

Ford Focus (m)
Кількість дверей5 Кількість місць5 Тип коробки передач механіка Місткість багажника4 Вид паливабензин Комфортклімат
30 27 23 19
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу30€27€23€19€

Отримати максимум задоволення від їзди на стильному автомобілі, оснащеному всіма сучасними системами комфорту та безпеки, дозволить оренда Ford Focus з механічною коробкою передач у нашій компанії.

Скориставшись послугою прокату, ви отримуєте автомобіль у справному технічному стані, чистий як зовні, так і всередині, із встановленим комплектом шин, що відповідають сезону.

Технічна оснащеність

Автомобіль забезпечений бензиновим двигуном потужністю 105к.с. з об`ємом 1,6л. У парі із п`ятиступінчастою механічною коробкою передач цей силовий агрегат розганяє автомобіль до 100км/год за 12,2 с. Такі динамічні характеристики добре підходять для пересування по міських вулицях. Взявши в оренду Ford Focus, вам не доведеться переживати з приводу заправки, адже машина витрачає всього 6,9л/100км в змішаному циклі.

Комфорт та безпека

Вибравши Ford Focus, ви будете отримувати задоволення від поїздок на цьому автомобілі протягом усього терміну дії договору прокату. Багатофункціональне кермо дає можливість керувати мультимедійними та допоміжними системами, не відволікаючись від дорожньої ситуації. Ергономіка місця водія прорахована таким чином, щоб забезпечити мінімальну стомлюваність під час руху.

У салоні Ford Focus водій та пасажири можуть почуватися в повній безпеці. А додатковий спокій забезпечать страховка КАСКО, яку ми оформляємо на всі автомобілі, що пропонуються в оренду у місті Львів.

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я