Оренда Golf wagon в місті Львів

Golf wagon

1.4/механіка/бензин

Golf wagon
Кількість дверей5 Кількість місць5 Тип коробки передач механіка Місткість багажника4 Вид паливабензин Комфортклімат
40 35 28 22
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу40€35€28€22€

Жива легенда саме так характеризується сьоме покоління автомобіля Volkswagen Golf. Один із найуспішніших автомобілів виробника змінював своє внутрішнє наповнення та зберігав фірмовий зовнішній вигляд Golf.

Техніки та дизайнери «Фольксвагена» зуміли створити автомобіль, який повністю задовільнить будь-які потреби. Прокат «Фольксвагена Гольф 7» дозволить у цьому переконатися.

Усередині автомобіля знаходиться бензиновий двигун. Він дозволяє розвивати непогану швидкість на магістралях та міських дорогах. Разом із підвищенням потужності рівень витрати пального сильно зменшився порівняно з попередниками. Крім того, автомобіль розташований на новій платформі, що дозволило зробити його більш містким та більшим. Залишаючись практично незмінним, Volkswagen Golf 7 вигідно вирізняється серед інших машин на дорозі.

Ця краса не лише зовнішня, а й внутрішня. Спортивні шкіряні сидіння, а також суворі лінії всього салону порадують око та створять комфорт у довгих подорожах. Вбудований в бортовий комп`ютер навігатор дозволить дістатися будь-якого незнайомого місця, а клімат-контроль забезпечить комфортне перебування в салоні в будь-яку погоду.

У нашому автопарку зібрана велика колекція автомобілів для комфортних поїздок по місту Львів та Україні. У нас є компактні малолітражки, розкішні кабріолети та кросовери. Усі моделі у відмінному стані. Вони не старші 5 років, подаються чистими після комплексного миття та з повним баком бензину.

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я