Оренда Ford Focus в місті Львів

Ford Focus

1.6/автомат/бензин

Ford Focus
Кількість дверей5 Кількість місць5 Тип коробки передач автомат Місткість багажника3 Вид паливабензин Комфортклімат
33 29 25 20
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу33€29€25€20€

Автомобіль Ford Focus New поєднує креативні дизайнерські рішення та технологічні інновації. Він зазнав значних змін - повністю перероблений рельєфний кузов, салон став ще більш розкішним. Автомобіль обладнано новітніми технологіями, які роблять його на сьогоднішній день найефектнішим за всю історію існування моделі, яку вже встигли полюбити.

Компанія «EGCars» пропонує скористатися послугами прокату Ford Focus New по місту Львів та Україні. Ми пропонуємо лише нові автомобілі, які знаходяться в ідеальному технічному стані, мають привабливий зовнішній вигляд. Скористайтеся спеціальною пропозицією – оформіть заявку на прокат нового Ford Focus через наш сайт і ви гарантовано отримаєте знижку на весь термін оренди!

Говорячи про нову версію класичного автомобіля Ford Focus New не можна не звернути увагу на інноваційні технології, які заслуговують на окрему увагу. Окремо хочеться відзначити наявність мультимедійної системи Ford Sync 2, яка увібрала в себе найкраще від попередньої версії та тепер обладнана сенсорним дисплеєм з діагоналлю 8 дюймів та спеціальною системою голосового керування. Крім того, Ford Sync 2 дозволяє легко керувати мобільним телефоном, планшетом або смартфоном, має в комплекті навігаційну систему, синхронізовану з популярними системами відстеження пробок. Ford Sync 2 дозволяє управляти розважальними системами, а також системою клімат-контролю за допомогою голосових команд. Це означає, що вам не доведеться відволікатися від керування транспортним засобом для налаштувань систем автомобіля.

Автомобіль Ford Focus нового покоління обладнаний сучасною покращеною технологією, що дозволяє полегшити процес паркування. Це стосується не тільки паркування заднім ходом, а й одного з найскладніших видів паркування – паралельного.

Розробники змінили не лише зовнішній вигляд автомобіля, а й його технічні складові. Зокрема, йдеться про зміни, які торкнулися двигунів. Сучасні агрегати здатні розвивати хорошу швидкість, мають більшу потужність і при цьому споживають значно менше палива. Максимальну ефективність та економічність забезпечує застосування вдосконаленої автоматичної коробки PowerShift.

Пропонуємо замовити оренду автомобіля Форд Фокус нового покоління вже сьогодні у місті Львів, та отримати додаткову знижку у розмірі 5% на весь термін прокату!

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я