Оренда Peugeot 308 в місті Львів

Peugeot 308

1,6/автомат/турбодизель

Peugeot 308
Кількість дверей5 Кількість місць5 Тип коробки передач автомат Місткість багажника3 Вид паливатурбодизель Комфортклімат
32 28 24 20
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу32€28€24€20€

Компактний хетчбек Peugeot 308 2017-2018 модельного року демонструє ще більший рівень комфорту та безпеки. Практичний, маневрений та високотехнологічний автомобіль підійде як для мешканців мегаполісу, так і для тих, хто не проти вирушити у подорож. Просторий салон, місткий багажник, велика кількість корисних систем та опцій – кожна поїздка подарує Вам незабутні емоції та яскраві враження!

 

Хетчбек Peugeot 308 має компактні габарити: довжина авто – 4253 мм, ширина – 1804 мм, висота – 1472 мм. Колісна база складає 2620 мм. Завдяки таким розмірам машина легко маневрує у місті.

Об`єм багажного відділення складає 501 л, що дозволяє взяти з собою кілька валіз та дитячу коляску. Якщо скласти задні крісла, обсяг багажника збільшиться до 1309 л.

Автомобіль демонструє відмінну динаміку: максимальна швидкість моделі - 205-211 км/год в залежності від типу мотора, а розгін з місця до 100 км/год воно здійснює за 8,5-9,1 с.

Витрата палива 308 можна сміливо назвати економічним: під час руху у змішаному циклі авто витрачає 6,5 л на 100 км шляху.

Прокат авто Peugeot 308

Справжній француз Peugeot 308 припаде до смаку цінителям витонченості, швидкості та комфорту. Невеликі розміри цього автомобіля дозволяють легко переміщатися та паркуватися навіть у найскладніших умовах міста Львів. У компанії EGCars вам доступна оренда Пежо 308 Львів всього за кілька простих кроків:

 • Відправте на наш телефон або email свої ПІБ, дату та місце народження, прописку, серію та номер паспорта та ким виданий.
 • Договір укладається за наявності у клієнта паспорта та посвідчення водія.
 • Перед користуванням машиною внесіть 100% передоплату за весь термін
 • Підпишіть договір прокату автомобіля.

Ціна прокату стартує від 13Є за добу. У нас є тарифи вихідного дня та робочого тижня. Для отримання додаткової інформації зателефонуйте нам по одному із зазначених телефонів на сайті.

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

 • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
 • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

 1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
 2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

 • Банківських карт (Visa, Mastercard);
 • Готівкового розрахунку;
 • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я