Оренда Mini Cooper в місті Львів

Mini Cooper

2,0/автомат/бензин

Mini Cooper
Кількість дверей5 Кількість місць5 Тип коробки передач автомат Місткість багажника2,5 Вид паливабензин Комфортклімат
42 38 32 24
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу42€38€32€24€

Віддаєте перевагу невеликим, але надійним автомобілям?

Міні купер створений спеціально для тих, хто цінує мобільність, швидкість та відмінну керованість. Це легендарне авто з Великобританії підкорило весь світ завдяки своїй надійності та свіжому погляді на дизайн кузова.

У нашому автопарку зібрана велика колекція автомобілів для комфортних поїздок по місту Львів та Україні. У нас є компактні малолітражки, розкішні кабріолети та кросовери. Усі моделі у відмінному стані. Вони не старші 5 років, подаються чистими після комплексного миття та з повним баком бензину.

Переваги Міні Купера

Унікальність машини полягає в особливому розташуванні коліс, зручному керуванні та потужному двигуні. Завдяки вдосконаленій будові підвіски згладжуються нерівності дороги. Тому здається, що ви летите в повітрі, а не їдете по землі.

Міні купер миттєво розганяється, залишаючись маневреним та чуйним навіть на високій швидкості. Він легко проходить різкі повороти, дуже економічний. Витрата палива помітно нижча, ніж у інших машин у тому ж класі. А завдяки невеликим габаритам паркуватись на ньому неймовірно просто.

У салоні встановлено надійний бортовий комп`ютер, мультимедійна систему, зручні крісла. Оздоблення виконане з якісних композитних матеріалів. Ви зможете прийняти зручне положення та насолоджуватися комфортом усю дорогу.

Як орендувати авто у місті Львів

Для прокату автомобіля Вам знадобиться лише паспорт. Або реквізити компанії з довіреністю на водія, якщо договір укладається на юридичну особу.
Оформлення триватиме близько 15 хвилин. Просто розкажіть, яка модель Вам потрібна і скільки доби. Оренда можлива терміном від 1 дня до року. Чим довше Ви користуєтеся послугами, тим нижча для Вас ціна.
Відразу після оформлення можете забрати авто на нашій парковці. Або ми приженемо машину до Вас. Прокат Mini Cooper - це просто та вигідно.
Бажаємо Вам комфортних поїздок та щасливої дороги!

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я