Оренда VW Polo S (m) в місті Львів

VW Polo S (m)

1,6/механіка/бензин

VW Polo S (m)
Кількість дверей5 Кількість місць5 Тип коробки передач механіка Місткість багажника4 Вид паливабензин Комфорткондиціонер
32 28 24 20
Кількість днів1-34-910-2526+
Ціна за добу32€28€24€20€

Прокат автомобілів у місті Львів є поширеною послугою, і наша компанія готова запропонувати свою допомогу у підборі потрібного автомобіля. Всі машини пропонуються у відмінному технічному стані, і їхній зовнішній вигляд справляє гарне враження.

Одним із найбільш затребуваних автомобілів є седан Volkswagen Polo. Машина була вперше продемонстрована у 2009-му році, і належить до представників В-класу. Основою служить надійна платформа PQ25, яка також застосовується на іспанському авто Seat Ibiza. Конструкція автомобіля адаптована для експлуатації в українських дорожніх та кліматичних умовах, що забезпечує високу надійність та комфортабельність під час експлуатації.

Седан не може похвалитися дорогими оздоблювальними матеріалами, але добротність виконання і висока стійкість до зносу гарантовані. Місткість багажного відділення становить 460 літри, а за необхідності за рахунок складання заднього сидіння її можна збільшити.

Оренда машин Volkswagen Поло передбачає спокійну їзду в міських умовах або за містом, але пропонує і певні нотки динамічності. Машина пропонується з 1,6-літровим бензиновим двигуном потужністю 102 кінські сили, який видає максимум моменту, що крутить, в 153Нм в районі 3800 об/хв, тобто на найбільш затребуваних режимах. Разом із п`ятиступінчастою механічною трансмісією двигун дозволяє продемонструвати седану динаміку розгону на рівні 10,5 секунд. За рівнем витрати палива німецький автомобіль належить до найкращих, і витрачає у змішаному циклі не більше 6,5 літрів на кожні 100 кілометрів шляху.

Відмінно підготовлена підвіска і кермо зроблять їзду приємною і невтомною, навіть при тривалому знаходженні за кермом.
Зовнішність автомобіля виконана відповідно до корпоративних стандартів. В результаті оформлення передньої частини кузова не має відмінностей від решти авто сімейства Поло. У той же час, задня частина машини виявилася серйозно перероблена. Найбільш значними відмінностями є застосування нової задньої оптики, підвищеного розташування бампера та значного нахилу заднього скла.
Для фольксваґена Поло прокат машин однаково затребуваний як людьми середнього віку, так і молоддю. Привабливий дизайн, маневреність, економічність та комфортабельність роблять авто однією з найкращих моделей для міста.

Вартість оренди Volkswagen Polo Sedan AT Львів без водія

Мінімальний термін автопрокату складає 1 день.
Ціни в прайс-листі вказані в євро за добу і залежать від обраного терміну прокату (що більший період, на який орендується машина, тим нижча вартість оренди). Ціни включають усі діючі податки та збори.

Умови прокату авто:

Компанія EGCars, надає клієнту автомобіль в прокат при наступних умовах:

ОБОВ`ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ ДЛЯ НАДАННЯ АВТОМОБІЛЯ В ПРОКАТ Є:

  • вік особи, що орендує авто не менше 21 року;
  • стаж водіння не менше 2 років.

Наявність документів:

  1. Паспорт, що засвідчує особу (для нерезидентів України Внутрішній або Міжнародний паспорт);
  2. Водійське посвідчення.

Оплата за послуги прокату автомобіля здійснюється за допомогою:

  • Банківських карт (Visa, Mastercard);
  • Готівкового розрахунку;
  • Банківський переказ (по виставленому рахунку).

На момент підписання угоди, клієнт оплачує повністю вартість прокату автомобіля а також блокується депозит (франшиза) на карті клієнта. Сума депозиту залежить від класу обраного автомобіля. Кошти що блокуються на період прокату автомобіля, розблоковуються після повернення клієнтом автомобіля і виконання всіх Умов і правил згідно Угоди прокату автомобіля та протягом терміну встановленого міжнародною банківською системою! Заставна сума (депозит) може спрацювати як безумовна франшиза (сума відповідальності орендаря) у випадку пошкодження (викрадення) автомобіля та його комплектуючих.

Видача та прийом авто:

Видача та прийом автомобіля проводиться в робочий час, Видача та прийом авто в межах міста здійснюється безкоштовно. Вартість видачі/прийому автомобіля за межами міста, в неробочий час, підгон в інші міста - розраховується менеджером.

Термін Оренди:

Стандартний одноденний тариф дає право на використання автомобіля протягом 24 годин. У разі перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, стягується черговий стандартний одноденний тариф за кожний наступний день прокату автомобіля в повному розмірі. Мінімальний термін прокату автомобіля 24 години. При поверненні автомобіля раніше встановленого терміну згідно Угоди прокату, здійснюється перерахунок вартості оплати згідно діючих тарифів, в повному обсязі.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРОКАТУ АВТОМОБІЛЯ

Заява-приєднання EGC

Маєте запитанння? Напишіть нам!

1 Дата
та місто
Змінити

Перейти до бронюванняЗамовлення одним кліком

Наш менеджер передзвонить вам, дізнається всі деталі і зробить замовлення на ваше ім'я